Конкурс на заміщення вакантних посад завідувача сектору інформаційно-комп’ютерного забезпечення та головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців
опубліковано 15 вересня 2021 року о 13:56

Виконавчий комітет Новомосковської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- завідувача сектору інформаційно-комп’ютерного забезпечення;

- головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби; заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6; копії документів про освіту; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовозобов’язаних); довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності); документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови; декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади завідувача сектору інформаційно-комп’ютерного забезпечення повинні мати: повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра; вільне володіння комп’ютером, знання операційних систем та мережевих стандартів, адміністрування комп’ютерів, серверів, налаштування та встановлення нового апаратного та програмного забезпечення,  стаж роботи відповідного напрямку не менше трьох років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Новомосковської міської ради повинні мати: повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; досвід роботи на комп’ютері; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року.

Термін прийняття документів для участі в конкурсі протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу.

За  довідками стосовно конкурсу звертатись за телефоном: 0953214570 з 8.00 год. до 12.00 год. та з 13.00 год. до 15.00 год.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux