Положення про постійні депутатські комісії Новомосковської міської ради VIII скликання.docx
Постійна комісія міської ради з питань планування, соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів
1. Голова комісії – Сопільняк Артем Ігорович;
2. Заступник голови комісії – Тільний Сергій Васильович;
3. Секретар комісії – Фінько Володимир Миколайович;
4. Член комісії – Дакова Тетяна Дмитрівна;
5. Член комісії – Карачевцев Юрій Васильович;
6. Член комісії – Літвіщенко Віктор Іванович;
7. Член комісії – Мірошник Олександр Григорович.
Постійна комісія міської ради з питань земельних відносин, комунальної власності та містобудування
1. Голова комісії – Шухман Марк Михайлович;
2. Заступник голови комісії – Нечта Надія Вікторівна;
3. Секретар комісії – Олійник Тетяна Олександрівна;
4. Член комісії – Вишневський Юрій Вікторович;
5. Член комісії – Мартиненко Денис Сергійович;
6. Член комісії – Стець Галина Савелівна;
7. Член комісії – Чуднівець Анна Сергіївна.
Постійна комісія міської ради з питань соціальної політики, освіти, культури, молоді, спорту та охорони здоров’я
1. Голова комісії – Гопанюк Ярослав Дмитрович;
2. Заступник голови комісії – Земляний Сергій Володимирович;
3. Секретар комісії – Матвієнко Владислав Анатолійович;
4. Член комісії – Мазур Анатолій Васильович;
5. Член комісії – Мирошниченко Олександр Андрійович;
6. Член комісії – Решетняк Тетяна Юріївна;
7. Член комісії – Ялова Ірина Вікторівна.
Постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального, дорожнього господарства та питань енергоефективності
1. Голова комісії – Лєбєдєв Роман Георгійович;
2. Заступник голови комісії – Літвіщенко Олексій Вікторович;
3. Секретар комісії – Єдаменко Вікторія Миколаївна;
4. Член комісії – Бугайов Олександр Михайлович;
5. Член комісії – Заблуда Віктор Миколайович;
6. Член комісії – Кардашов Олег Вікторович
7. Член комісії – Кістриця Станіслав Степанович.
Постійна комісія міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської етики, законності та правопорядку
1. Голова комісії – Гаркавенко Олександр Іванович;
2. Заступник голови комісії – Лук’янова Оксана Вячеславівна;
3. Секретар комісії – Полоса Володимир Миколайович;
4. Член комісії – Барсук Михайло Олександрович;
5. Член комісії – Вишневський Михайло Володимирович;
6. Член комісії – Іванов Максим Михайлович;
7. Член комісії – Мороз Сергій Анатолійович;
8. Член комісії – Мороз Ірина Віталіївна;
9. Член комісії – Підченко Тетяна Володимирівна.