Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади керівника Новомосковського клубу культури, що є об’єктом комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська
опубліковано 19 липня 2021 року о 20:10

Управління культури, спорту та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника Новомосковського клубу культури, що є об’єктом комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська.

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше 3-х років, вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають брати участь у конкурсі, подають такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію паспорта громадянина України;

- копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми;

- програми розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Документи приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Новомосковськ, вул. Гетьманська, 14, каб. 13, телефон (05693) 38-01-08.

Конкурсна комісія починає формуватись з дати публікування оголошення, до участі у роботі комісії запрошуються представники громадських організацій у сфері культури за наданням відповідної заяви.

За результатами оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Новомосковського клубу культури, що є об’єктом комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, відповідно до частини 5 статті 21закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» Управління культури, спорту та туризму виконавчого комітету Новомосковської міської ради оприлюднює подані документи, визначені у частині другій статті 21Закону, а саме:

- заяву про участь у конкурсі;

- згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію претендента на заміщення вакантної посади керівника Новомосковського клубу культури;

- копії документів про вищу освіту;

- рекомендаційні листи;

- мотиваційний лист.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux