Новомосковська міська рада
Проект рішення виконкому
від 26 квітня 2022р.№ 
Про затвердження складу архітектурно - містобудівної ради та Положення про архітектурно-містобудівну раду при відділі містобудування, архітектури та реклами управління активів виконавчого комітету Новомосковської міської ради
Опубліковано 26 квітня 2022

Керуючись ст. 31, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 20 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 07.07.2011 №108 «Про затвердження Типового положення про архітектурно-містобудівні ради», у зв’язку зі змінами у структурі виконавчих органів Новомосковської міської ради, керуючись частиною 4 статті 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:  

1. Утворити архітектурно–містобудівну раду при відділі містобудування, архітектури та реклами управління по роботі з активами виконавчого комітету Новомосковської міської ради та затвердити її склад (додаток 1).

2. Затвердити Положення про архітектурно–містобудівну раду при відділі містобудування, архітектури та реклами управління по роботі з активами виконавчого комітету Новомосковської міської ради (додаток 2).

3. Рішення виконавчого комітету Новомосковської міської від 25.08.2021р. № 596/0/6-21 «Про затвердження складу архітектурно - містобудівної ради та Положення про архітектурно-містобудівну раду при відділі містобудування та архітектури управління активів департаменту активів та правового забезпечення виконавчого комітету Новомосковської міської ради» та Рішення виконавчого комітету Новомосковської міської від 23.02.2022р. № 130/0/6-22 «Про внесення змін у Рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради «Про затвердження складу архітектурно – містобудівної ради та Положення про архітектурно-містобудівну раду при відділі містобудування та архітектури управління активів департаменту активів та правового забезпечення виконавчого комітету Новомосковської міської ради» вважати такими, що  втратили чинність.

4. Координацію по виконанню цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ткачук Г., контроль – на голову постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, комунальної власності та містобудування Шухман М.


Міський голова                                                                              Сергій РЄЗНІК

Додатки
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux