Новомосковська міська рада
Рішення сесії
від 06 квітня 2021р.№ 251
VIII сесія
VIII скликання
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству «Новомосковськ водоканал» (код ЄДРПОУ 36615515) по вулиці Велика Ковалівка, район будинку 8а в місті Новомосковську
Опубліковано 06 квітня 2021

Розглянувши заяву КП «Новомосковськ водоканал» від 18.12.2020 № 009758/20, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування по вулиці Велика Ковалівка, район будинку 8а, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, що передбачається до передачі в постійне користування, керуючись чинним земельним законодавством України та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству «Новомосковськ водоканал» (код ЄДРПОУ 36615515), земельна ділянка загальною площею 0,0009 га, зареєстрована в Державному земельному кадастрі за номером 1211900000:03:007:0305, розташована по вул. Велика Ковалівка, район     будинку 8а міста Новомосковська з цільовим призначенням земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) (код КВЦПЗ-11.04).

1.1. Надати комунальному підприємству «Новомосковськ водоканал» (код ЄДРПОУ 36615515), земельну ділянку в постійне користування загальною площею 0,0009 га, зареєстровану в Державному земельному кадастрі за номером 1211900000:03:007:0305, розташовану по вул. Велика Ковалівка, район будинку 8а міста Новомосковська з цільовим призначенням земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) (код КВЦПЗ-11.04).

2. Зобов’язати комунальне підприємство «Новомосковськ водоканал»:

2.1.Звернутися до Державного реєстратора та подати відповідну заяву про державну реєстрацію права постійного користування на земельну ділянку та необхідні матеріали.

2.2.Використовувати земельну ділянку виключно за цільовим призначенням з дотриманням вимог природоохоронного законодавства.

2.3.Забезпечити виконання вимог викладених у ст. 48 Закону України «Про охорону земель» та всіх інших вимог, передбачених чинним законодавством, що регулюють діяльність у певних сферах господарювання.

2.4.Забезпечити виконання вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

3. Державному реєстратору речового права на нерухоме майно здійснити державну реєстрацію права постійного користування на земельну ділянку  відповідно до вимог чинного земельного законодавства.

4. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ткачука Г.А., контроль ­­– на комісію з питань земельних відносин, комунальної власності та містобудування (Шухмана М.М).


Міський голова                                                                    Сергій РЄЗНІК

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux