Новомосковська міська рада
Проект рішення виконкому
від 07 квітня 2021р.№ 
Про встановлення граничного тарифу на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Новомосковськ
Опубліковано 07 квітня 2021

РЕГУЛЯТОРНИЙ АКТ


З метою належного забезпечення мешканців міста транспортними послугами, недопущення погіршення стану автотранспортних засобів, зниження показників регулярності руху на автобусних маршрутах загального користування, приведення тарифів у сфері перевезень автотранспортом до економічно обґрунтованого рівня, на підставі розрахунків автотранспортних підприємств, відповідно до Наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 № 1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 27.11.2009 за №1146/17162 (зі змінами), Постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1996 № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо врегулювання цін (тарифів)» (зі змінами), Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись ст. 10 Закону України «Про автомобільний транспорт», пп.2 п.а ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Установити граничний тариф – 7 грн. на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах загального користування, що обслуговуються у звичайному режимі руху, які не віднесено до державного (регіонального) замовлення, з урахуванням зміни тарифів на кожному маршруті у зв'язку зі зміною умов виробничої діяльності та реалізації Послуг, що не залежать від господарської діяльності перевізника.

2. На підставі цього рішення відділу економіки, торгівлі та реклами управління по роботі з активами департаменту активів та правового забезпечення виконкому Новомосковської міської ради підготувати з перевізниками додаткову угоду до діючих договорів стосовно внесення змін до таблиці вартості проїзду на маршруті та погодити відповідні зміни в паспорти автобусних маршрутів.

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 16.11.2018 р. №627/0/6-18 «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах загального користування, які надаються ФОП Заблуда В.М.» та рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 16.11.2018 р. №628/0/6-18 «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах загального користування, які надаються ТОВ ВФ «Технополіс»».

4. Відділу комунікацій з громадськістю та інформаційної політики оприлюднити це рішення у друкованих засобах масової інформації – видання суспільно-політичної газети «Новомосковська правда».

5. Установити, що це рішення набуває чинності з дня його офіційного оприлюднення у друкованих засобах масової інформації – видання суспільно-політичної газети «Новомосковська правда».

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ткачука Г.А.

 

Міський голова                                                           Сергій РЄЗНІК

Додатки
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux