Новомосковська міська рада
Проект рішення виконкому
від 13 жовтня 2021р.№ 
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 20.09.2021р. № 623/0/6-21 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії для населення, бюджетних організацій та інших споживачів» шляхом коригування в частині бюджетних організацій та інших споживачів (крім населення)
Опубліковано 13 жовтня 2021

Відповідно до  Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022р.р. між Кабінетом Міністрів України, Міністерством розвитку громад та територій, НАК «Нафтогаз України», міськими головами та Асоціацією міст України  від 30 вересня 2021 року, постанови кабінету міністрів України  «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово - комунальні послуги» від 01.06.2011 року №869 із змінами, керуючись п. п. 2 п. «а» ст.28, п.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новомосковської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни у п.2.1. рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 20.09.2021 р. № 623/0/6-21 «Про встановлення  тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, послуги з постачання теплової енергії для населення, бюджетних організацій та інших споживачів»  та затвердити  з 01 листопада 2021 року комунальному підприємству «Новомосковськтеплоенерго»  тарифи, шляхом коригування, на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для бюджетних організацій та інших споживачів ( крім населення), викладених у додатку 1.

2. Внести зміни у п.2.2. рішення  виконавчого комітету Новомосковської міської ради від 20.09.2021 р. № 623/0/6-21 «Про встановлення  тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, послуги з постачання теплової енергії для населення, бюджетних організацій та інших споживачів» та затвердити структуру тарифів у новій редакції в частині бюджетних організацій та інших споживачів (крім населення), викладених у додатках 2-5 .

3. Координацію роботи та контроль по виконанню даного рішення покласти на  першого заступника міського голови  Здреника Т.М.

                 

Міський голова                                                    Сергій РЄЗНІК

Додатки
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux