Новомосковська міська рада
Рішення сесії
від 30 березня 2021р.№ 250
VIII сесія
VIII скликання
Про відмову гр. Ткачу Анатолію Григоровичу (ідентифікаційний номер) в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вулиці Шкільна 46
Опубліковано 06 квітня 2021

Розглянувши заяви гр. Ткача А.Г. від 11.12.2020 № 009557/20, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність по вулиці Шкільна 46, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, що передбачається до передачі в приватну власність в межах норм безоплатної приватизації, керуючись чинним земельним законодавством України та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новомосковська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Відмовити в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність гр. Ткачу Анатолію Григоровичу (ідентифікаційний номер), земельна ділянка загальною площею 0,1000 га, зареєстрована в Державному земельному кадастрі за номером 1211900000:04:016:0197, розташована по вул. Шкільна 46 міста Новомосковська з цільовим призначенням земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) (код КВЦПЗ-02.01).

Рішення сесії Новомосковської міської ради від 20.11.2014 р. № 1159 втратило чинність.

Порушено порядок погодження зазначеного проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, встановлений ст.186Земельного кодексу України.

Висновок про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 04.01.2016р., наданий управлінням Держгеокадастру у Новомосковському районі Дніпропетровської області терміном на 1 (один) рік втратив чинність.

Відсутнє погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальним органом Держгеокадастру за принципом екстериторіальності відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.08.2016 р. № 580.

Відповідно до ст. 55 Закону України «Про землеустрій» передача земельної ділянки в приватну власність, на якій розташовано житловий будинок, право власності на який зареєстровано здійснюється шляхом розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

2. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ткачука Г.А., контроль – на комісію з питань земельних відносин, комунальної власності та містобудування (Шухмана М.М).


Міський голова                                                                    Сергій РЄЗНІК

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux