Новомосковська міська рада
Розпорядження голови
від 12 травня 2022р.№ Р-62
Про створення комісії та затвердження порядку з розгляду заяв на отримання компенсації витрат власниками житла або їх представниками, наймачами (орендарями) житла державної або комунальної власності, розміщеного на території міста Новомосковська, спадкоємцями, які прийняли спадщину, і безоплатно розміщували в цих приміщеннях тимчасовим розміщенням внутрішньо переміщених осіб, які після введення Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 «Про введення воєнного стану в Україні» воєнного стану перемістилися з території адміністративно-територіальної одиниці, на якій проводяться воєнні (бойові) дії та яка визначена в переліку, затвердженому розпорядженням Кабінету Міністрів України від 6 березня 2022 р. № 204 «Про затвердження переліку адміністративно-територіальних одиниць, на території яких надається допомога застрахованим особам в рамках Програми «єПідтримка»
Опубліковано 13 травня 2022

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 року № 333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану» зі змінами, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 06 березня 2022 року № 204-р «Про затвердження переліку адміністративно-територіальних одиниць, на території яких надається допомога застрахованим особам в рамках Програми «єПідтримка»» зі змінами, постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2022 р. № 490 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 р. № 333»,

         зобовязую:

 1. Створити комісію при виконавчому комітеті Новомосковської міської ради із розгляду заяв на отримання компенсації витрат власниками житла або їх представниками, наймачами (орендарями) житла державної або комунальної власності, розміщеного на території міста Новомосковська, спадкоємцями, які прийняли спадщину, і безоплатно розміщували в цих приміщеннях тимчасовим розміщенням внутрішньо переміщених осіб, які після введення Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 «Про введення воєнного стану в Україні» воєнного стану перемістилися з території адміністративно-територіальної одиниці, на якій проводяться воєнні (бойові) дії та яка визначена в переліку, затвердженому розпорядженням Кабінету Міністрів України від 6 березня 2022 р. № 204 «Про затвердження переліку адміністративно-територіальних одиниць, на території яких надається допомога застрахованим особам в рамках Програми «єПідтримка» (Далі – Комісія) (Додаток 1).
 2. Затвердити порядок розгляду Комісією заяв на отримання компенсації витрат власниками житла або їх представниками, наймачами (орендарями) житла державної або комунальної власності, розміщеного на території міста Новомосковська, спадкоємцями, які прийняли спадщину, і безоплатно розміщували в цих приміщеннях тимчасовим розміщенням внутрішньо переміщених осіб, які після введення Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 «Про введення воєнного стану в Україні» воєнного стану перемістилися з території адміністративно-територіальної одиниці, на якій проводяться воєнні (бойові) дії та яка визначена в переліку, затвердженому розпорядженням Кабінету Міністрів України від 6 березня 2022 р. № 204 «Про затвердження переліку адміністративно-територіальних одиниць, на території яких надається допомога застрахованим особам в рамках Програми «єПідтримка»» (Додаток 2).
 3. Начальнику Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новомосковської міської ради Ковальовій Наталії Миколаївні забезпечити прийняття та реєстрацію заяв на отримання компенсації витрат власниками житла або їх представниками, наймачами (орендарями) житла державної або комунальної власності, розміщеного на території міста Новомосковська, спадкоємцями, які прийняли спадщину, і безоплатно розміщували в цих приміщеннях тимчасовим розміщенням внутрішньо переміщених осіб, які після введення Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 «Про введення воєнного стану в Україні» воєнного стану перемістилися з території адміністративно-територіальної одиниці, на якій проводяться воєнні (бойові) дії та яка визначена в переліку, затвердженому розпорядженням Кабінету Міністрів України від 6 березня 2022 р. № 204 «Про затвердження переліку адміністративно-територіальних одиниць, на території яких надається допомога застрахованим особам в рамках Програми «єПідтримка»».
 4. Комісії здійснити всі належні дії щодо розгляду заяв на отримання компенсації витрат власниками житла або їх представниками, наймачами (орендарями) житла державної або комунальної власності, розміщеного на території міста Новомосковська спадкоємцями, які прийняли спадщину, і безоплатно розміщували в цих приміщеннях тимчасовим розміщенням внутрішньо переміщених осіб, які після введення Указом Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 «Про введення воєнного стану в Україні» воєнного стану перемістилися з території адміністративно-територіальної одиниці, на якій проводяться воєнні (бойові) дії та яка визначена в переліку, затвердженому розпорядженням Кабінету Міністрів України від 6 березня 2022 р. № 204 «Про затвердження переліку адміністративно-територіальних одиниць, на території яких надається допомога застрахованим особам в рамках Програми «єПідтримка»» до порядку зазначеному у Додатку 2 цього розпорядження.
 5. Визначити відповідальною особою за формування та ведення реєстру жилих приміщень, доступних для безоплатного розміщення внутрішньо переміщених осіб, а також внесення відомостей до веб-ресурсу «Прихисток» – начальника відділу житла майна та комунальної власності управління по роботі з активами Бабенко Євгена Олеговича.
 6. Визнати такими що втратили чинність розпорядження Новомосковського міського голови: № Р-44 від 31.03.2022 року; № Р-57 від 05.05.2022
 7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ткачука Геннадія Анатолійовича, Тихонову Ольгу Сергіївну.


Міський голова                                                           Сергій РЄЗНІК

Додатки
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux