Новомосковська міська рада
Проект рішення виконкому
від 26 квітня 2022р.№ 
Про результат розгляду звіту про фінансово-господарську діяльність КП «Новомосковськ водоканал» за 2021 рік та пропозиції ТОВ «КОМСІТІ» про необхідність здійснення державно-приватного партнерства щодо управління та реконструкції систем центрального водопостачання та водовідведення
Опубліковано 26 квітня 2022

Керуючись статтею 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 11 Закону України «Про державно-приватне партнерство», постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 294 «Про внесення змін до Порядку проведення аналізу ефективності здійснення державно-приватного партнерства», заслухавши звіт начальника Комунального підприємства «Новомосковськ водоканал» (ІК в ЄДРПОУ: 36615515) про фінансово-господарську діяльність підприємства за 2021 рік та розглянувши пропозицію Товариства з обмеженою відповідальністю «КОМСІТІ» (ІК в ЄДРПОУ: 40131916) про необхідність здійснення державно-приватного партнерства щодо управління та реконструкції систем центрального водопостачання та водовідведення (вх.№699/0/1-22 від 07.04.2022р.), з метою забезпечення в подальшому надійності та безпеки експлуатації інженерних мереж та систем життєдіяльності міста і його екологічної безпеки, враховуючи необхідність безперебійного, якісного та сталого забезпечення мешканців міста Новомосковськ суспільно значущими послугами централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються необмеженому колу користувачів, виконавчий комітет

ВИРІШИВ:

1. Звіт про фінансово-господарську діяльність Комунального підприємства «Новомосковськ водоканал» за 2021 рік взяти до відома (Додається).

2.  Управлінню житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради спільно з відділом економіки, транспорту та торгівлі виконавчого комітету Новомосковської міської ради та Комунальним підприємством «Новомосковськ водоканал» здійснити всі передбачені чинним законодавством заходи щодо розгляду пропозиції Товариства з обмеженою відповідальністю «КОМСІТІ» про необхідність здійснення державно-приватного партнерства щодо управління та реконструкції систем центрального водопостачання та водовідведення (вх.№699/0/1-22 від 07.04.2022р.) та провести аналіз ефективності здійснення державно-приватного партнерства відповідно до вимог чинного законодавства. За результатами аналізу скласти висновок та надати його міському голові.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Здреника Т. М. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ткачука Г. А.


Міський голова                                                                               Сергій РЄЗНІК

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux