Новомосковська міська рада
Рішення сесії
від 10 червня 2022р.№ 683
ХІХ сесія
VIII скликання
Про передачу Палацу культури «Металург» до комунальної власності Новомосковської міської територіальної громади
Опубліковано 16 червня 2022

Керуючись п. 31, п. 51 ч.1 ст.26, ч.5 ст. 60  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 17, ст. 22 Закону України «Про культуру», ст. 13 Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії», Законом України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», Постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.2018р. №1482  «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», з метою створення сприятливих умов національно-культурного розвитку, збереження національно-культурної спадщини, задоволення інтелектуальних та духовних потреб мешканців міста, вирішення питань, пов’язаних з розвитком базової мережі закладів культури м.Новомосковська, та реалізації комунальними закладами культури,  культурно-мистецьких проектів, заходів, що фінансуються з місцевого бюджету, Новомосковська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Надати згоду на передачу об’єкту нерухомого майна «Будівля палацу культури» (Палац культури «Металург»), який знаходиться за адресою м.Новомосковськ, вул.Паланочна, 6а, реєстраційний номер 1676978612119, з державної власності до комунальної власності Новомосковської міської територіальної громади в особі Новомосковської міської ради.
 2. Визначити, що, у разі передачі об’єкту нерухомого майна «Будівля палацу культури» (Палац культури «Металург») до комунальної власності Новомосковської міської територіальної громади в особі Новомосковської міської ради, даний об’єкт буде використовуватись виключно за цільовим призначенням (заклад культури, фізичної культури та спорту) та з недопущенням відчуження у приватну власність.
 3. Визнати таким, що втратило чинність рішення Новомосковської міської ради від 17.12.2021р. №55 «Про передачу Палацу культури «Металург» у комунальну власність територіальної громади м.Новомосковська».
 4. Координацію роботи по виконанню цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів
  Адамяна С.П., контроль – на постійну комісію міської ради з питань соціальної політики, освіти, культури, молоді та спорту (Гопанюк Я.Д).


Міський голова                                                                    Сергій РЄЗНІК

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux