Новомосковська міська рада
Рішення виконкому
від 23 липня 2021р.№ 525/0/6-21
Про надання спеціального зонального погодження для будівництва об’єкту: «Реконструкція існуючої будівлі під водно-оздоровчий комплекс з рестораном, адміністративними приміщеннями та кімнатами відпочинку попров. Парковий, 24 у м. Новомосковськ, Дніпропетровської області»
Опубліковано 27 липня 2021

Розглянувши заяву гр. Гончара Сергія Юрійовича (ідентифікаційний номер) №006328/21 від 01.07.2021р.  про  надання спеціального зонального погодження для будівництва об’єкту: «Реконструкція існуючої будівлі під водно-оздоровчого комплексу з рестораном, адміністративними приміщеннями та кімнатами відпочинку по пров. Парковий, 24 у м. Новомосковськ, Дніпропетровської області», на підставі висновку відділу містобудування та архітектури управління по роботі з активами департаменту активів та правового забезпечення виконавчого комітету Новомосковської міської ради, керуючись ст. 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Новомосковської міської ради.

ВИРІШИВ:

1.   Надати гр. Гончару Сергію Юрійовичу спеціальне зональне погодження для будівництва об’єкту: «Реконструкція існуючої будівлі під водно-оздоровчого комплексу з рестораном, адміністративними приміщеннями та кімнатами відпочинку по пров. Парковий, 24 у м. Новомосковськ, Дніпропетровської області».

2.  Дозволити відділу містобудування та архітектури управління по роботі з активами департаменту активів та правового забезпечення виконавчого комітету Новомосковської міської ради надати Гончару Сергію Юрійовичу містобудівні умови і обмеження для проектування об'єкту будівництва на земельній ділянці (кадастровий номер: 1211900000:03:010:0144), яка розташована за адресою м. Новомосковськ,  пров. Парковий, 24. З цільовим призначенням земельної ділянки – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.

3. Координацію роботи по виконанню даного рішення покласти на начальника відділу містобудування та архітектури – головного архітектора Марченко Ю. В., контроль – на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих огранів – Ткачук Г. А.


Міський  голова                                                                                 Сергій РЄЗНІК

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux