Оголошення про проведення конкурсу з визначення оператора паркування (платного) транспортних засобів
опубліковано 14 жовтня 2022 року о 10:30

Оголошення про проведення конкурсу з визначення оператора паркування (платного) транспортних засобів за адресою: Дніпропетровська область, місто Новомосковськ, Площа Соборна (від вул. 195-ї Стрілкової Дивізії до вул. Шевченка)


Організатор конкурсу, балансоутримувач майданчика: Комунальне підприємство «Благоустрій міста» Новомосковської міської ради (ІК в ЄДРПОУ: 32679659, юридична адреса: 51200, Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, місто Новомосковськ, вул. Паланочна, будинок 20, телефон: 0966652980).

Відомості про майданчики для паркування:

Назва майданчиків для паркування:

1. Спеціально обладнаний майданчик для паркування за адресою: місто Новомосковськ, Площа Соборна (від вул. 195-ї Стрілкової Дивізії до вул. Шевченка):

- площа майданчика: 1935 м2;

- загальна кількість місць (машино-місць) для паркування: 138 місць;

- кількість пільгових місць (машино-місць) для паркування від загальної кількості: 16 місць;

- дні роботи: щоденно;

- час роботи: цілодобово.

Технічне оснащення: шлагбауми із зчитувачами – 4 шт., паркомати – 2 шт.

2. Майданчик для паркування (паркувальні місця вздовж дороги) за адресою: місто Новомосковськ, Площа Соборна (від вул. 195-ї Стрілкової Дивізії до вул. Шевченка):

- площа майданчика: 262 м2;

- загальна кількість місць (машино-місць) для паркування: 18 місць;

- пільгові місця забезпечуються за рахунок пільгових місць спеціально обладнаного майданчика для паркування зазначеного в пункті 1 цього розділу;

- дні роботи: щоденно;

- час роботи: цілодобово;

Технічне оснащення: паркомати – 1 шт.

Кінцевий термін прийняття пропозицій учасників конкурсу: 25 жовтня 2022 року;

Документи учасників конкурсу приймаються за адресою: 51200, Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, місто Новомосковськ, вул. Паланочна, будинок 20, контактний телефон: 0966652980, контактна особа: Бубнов Олег Анатолійович.

Часи роботи організатора конкурсу в які можна подати документи на участь у конкурсі:

– з понеділка по четвер з 08-00 год. до 17-00 год. (перерва з 12-00 до 12-45);

– п’ятниця з 08-00 год. до 15-45 год. (перерва з 12-00 до 12-45).

Дата, час та місце проведення конкурсу: 26 жовтня 2022 року; 10 година 00 хвилин; Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, місто Новомосковськ, вул. Паланочна, будинок 20.

Перелік документів, які повинні подати учасники конкурсу:

- Оригінал заяви про участь у конкурсі (у довільній формі);

- Належним чином завірена копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та громадських формувань про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи - підприємця, сформований на дату подачі документів;

- Належним чином завірені копії документів, що підтверджують і посвідчують повноваження особи діяти від юридичної особи та установчі документи юридичної особи;

- Належним чином завірені копії відомостей про фінансовий стан (платоспроможність) учасника конкурсу;

- Оригінал заяви (у довільній формі), яка містить зобов'язання щодо виконання умов конкурсу та згоду з умовами проєкту договору про організацію платного паркування транспортних засобів;

- Пропозиція учасника конкурсу (у конверті з написом «На конкурс», запечатаних печаткою учасника (за наявності) або особистим підписом).

Документи, що посвідчують вимоги до учасників:

1) довідка з органів державної податкової служби про відсутність заборгованості зі сплати податків;

2) належним чином завірені копії документів (копії трудових книжок, наказів на призначення та/або договорів цивільно-правового характеру) що посвідчують наявність персоналу зазначеному у пунктах 4-4.4 оголошення;

3) належним чином завірена копія договору (договору про наміри) щодо придбання у власність або у користування паркоматів із захищеним програмним забезпеченням у кількості – 3 (три) штуки та шлагбаумів із зчитувачами у кількості – 4 (чотири) штуки на підтвердження максимально швидкого виконання умов договору про організацію платного паркування транспортних засобів за результатами Конкурсу.

Вимоги до учасників конкурсу:

1. Юридична особа або фізична особа – підприємець;

2. Основний вид діяльності (КВЕД): 52.21 Допоміжне обслуговування наземного транспорту;

3. Відсутність заборгованості зі сплати податків;

4. Наявність персоналу у кількості не менше 4-ри особи, що забезпечують діяльність з платного паркування:

4.1. Керівник;

4.2. Сторож;

4.3. Електрик;

4.4. Прибиральник;

5. Наявність договору (договору про наміри) щодо придбання у власність або у користування паркоматів із захищеним програмним забезпеченням у кількості – 3 (три) штуки та шлагбауми із зчитувачами у кількості – 4 (чотири) штуки, на підтвердження максимально швидкого виконання умов договору про організацію платного паркування транспортних засобів за результатами Конкурсу.

Обов’язкова умова конкурсу для учасників конкурсу:

За результатами проведення конкурсу організувати паркування транспортних засобів на площі Соборній (від вул. 195-ї Стрілкової Дивізії до вул. Шевченка) в м. Новомосковську Дніпропетровської області згідно до проєкту організації паркування автотранспорту на площі Соборній в м. Новомосковськ Дніпропетровської області.

За результатами проведення конкурсу провести на площі Соборній (від вул. 195-ї Стрілкової Дивізії до вул. Шевченка) в м. Новомосковську Дніпропетровської області згідно до проєкту організації паркування автотранспорту на площі Соборній в м. Новомосковськ Дніпропетровської області провести:

– заміну асфальтного покриття площею – 6467 м2 товщиною шару не менше 70 мм

– мощення тротуарною плиткою площею – 1635 м2

– благоустрій з озелененням площею – 166 м2

– нанесення дорожньої розмітки та облаштування дорожніми знаками

– засипання ґрунтом центрального острівка кільця площею – 25 м3

– улаштування бордюрів довжиною – 1450 погонних метрів.

Термін на який буде залучатися оператор: 20 років.

Інформація про осіб, які не допускаються до участі в конкурсі: особи, що не відповідають вимогам встановленим конкурсною комісію.

Посилання на рішення Новомосковської міської ради від 31.08.2022 року №740 «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів на території міста Новомосковська»: https://novomoskovsk-rada.dp.gov.ua/vsi-normativni-akti/pro-zatverdzhennia-pravyl-parkuvannia-transportnykh-zasobiv-na-terytorii-mista-novomoskovska-2

Посилання на рішення виконавчого комітету «Про визначення (затвердження) спеціальної земельної ділянки, відведеної для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування (платного) транспортних засобів, у м. Новомосковську» від 13.10.2022 року №505/0/6-22 : https://novomoskovsk-rada.dp.gov.ua/vsi-normativni-akti/pro-vyznachennia-zatverdzhennia-spetsialnoi-zemelnoi-dilianky-vidvedenoi-dlia-orhanizatsii-ta-provadzhennia-diialnosti-iz-zabezpechennia-parkuvannia-platnoho-transportnykh-zasobiv-u-m-novomos 

Ознайомитись з проєктом організації паркування автотранспорту на площі Соборній в м. Новомосковськ Дніпропетровської області можливо за наступним посиланням: https://novomoskovsk-rada.dp.gov.ua/storage/app/uploads/public/634/7e5/eb8/6347e5eb8fabf472942723.pdf 

 Проєкт договору про організацію платного паркування транспортних засобів (Завантажити).docx

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux